kontakt

Zespół Re4matik

 

mgr  Mateusz Bartkowiak

mb@re4matik.pl

Twórca programu TOM i autor opracowania „od 30 sekund do ∞”  Swobodna kontrola nad momentem ejakulacji

Współtwórca projektu edukacji seksualnej Owiaks Couple

Nazywam się Mateusz Bartkowiak. Od 2018 roku studiuję i pogłębiam wiedzę dotyczącą problemu wczesnego wytrysku u mężczyzn. Jestem zarówno teoretykiem, jak i praktykiem, co jest najważniejsze, aby móc przekazać pełną wiedzę, która będzie uniwersalna, pomimo iż sam problem ma charakter indywidualny.

Problematyką wczesnego wytrysku zainteresowałem się podczas własnych wieloletnich prób poradzenia sobie z tą przypadłością. Swoją wiedzę teoretyczną czerpałem z zajęć akademickich oraz podręczników seksuologii, zaś wiedzę praktyczną, podczas niezliczonych testów indywidualnych na samym sobie oraz przez prawie 4 lata w branży produkcji filmowych dla dorosłych, gdzie mogłem bezpośrednio podglądać zarówno specyfiki wpływające na potencję, jak i techniki przedłużania stosunku. Swoją podróż rozpoczynałem „kończąc po 30 sekundach”, a zakończyłem pracując w branży dla dorosłych, zarówno jako aktor, jak i producent. Wraz z dyplomowanymi seksuologami testowałem leki SSRI, przypisywane na receptę oraz całą gamę specyfików, polecanych w internecie, aby uzyskać kontrolę nad momentem wytrysku, a raczej opóźnić wytrysk, nadal bez kontroli, co opisuję w opracowaniu „od 30 sekund do ∞”

 

Sara Orłowska-Kubiak

fizjoterapia uroginekologiczna

saraorlowskakubiak@gmail.com  /  www.wctn.pl

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w 2019 roku. Aktualnie swoją ścieżkę zawodową związała z urologią, uroginekologią, proktologią oraz fizjoterapią onkologiczną. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w Szkole Rodzenia, w Wielkopolskim Centrum Onkologii, gdzie pracowałam z pacjentami po nowotworach piersi oraz na oddziale ginekologicznym, a także w projekcie dla osób dotkniętych chorobą onkologiczną w OPEN Poznań. Fizjoterapia to jej pasja i przekonała się o tym będąc już w gimnazjum – sama trafiając jako pacjentka po zabiegu.  „Moi fizjoterapeuci zarazili mnie miłością do anatomii ludzkiego ciała i zgłębiania wiedzy o mechanizmach zachodzących w naszych organizmach. Moim mottem życiowym jest ‘Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia’ i tego się trzymam. Mam głowę pełną pomysłów i niezliczone okłady sił by je zrealizować!

Julia Stachowiak - instruktor jogi

Certyfikowana i zarejestrowana instruktor - RYS 200 Yoga Alliance

Współtwórczyni projektu edukacji seksualnej Owiaks Couple

love@yuliyoga.pl

www.yuliyoga.pl

Zuzanna Kania - seksuolog

zuza.kania@o2.pl

www.seksuologkrosno.pl

Zuzanna Kania Terapeutka Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Terapeutka par. Pedagożka, absolwentka seksuologii klinicznej.  Pracuje z osobami, które szukają odpowiedzi na pytania związane z szeroko rozumianą seksualnością oraz wspiera pary w drodze do zrozumienia siebie nawzajem.

 

Maja Kamińska - seksuolog

mgrmajak@gmail.com

www.majakaminska.com

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Seksuologię kliniczną ukończyłam w ramach studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Staż kliniczny w ramach powyższych studiów podyplomowych odbyłam w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie. Ukończyłam również pierwszy etap studiów podyplomowych w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.  Obecnie szkole się uczestnicząc w Akredytowanym Kursie Psychoterapii w podejściu integracyjnym organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii przy współpracy z Katowickim Instytutem Psychoterapii, który pozwoli mi przygotować się do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty PTP.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję